2021-06-15

Antech Salt Ionic Tuz Klor Jeneratörleri 12gr/24gr/36gr

Antech Salt İonic Tuz Klor Jeneratörleri

Değerli iş ortağımız, sizleri kurulduğumuz günden bugüne  İstanbul Anadolu yakası, güney ve doğu  Marmara bölge distribütörlüğünü yaptığımız Antalya ENELSA Firması tarafından  üretilen Antech Salt İonic Tuz Klor Jeneratörleriyle tanıştırmak istiyoruz. Tasarımı, ar-ge si ve üretimi ülkemiz mühendisleri ve işçileri tarafından gerçekleştirilen, Antech Salt Ionic Tuz Klor Jeneratörleri ile havuz suyunuzu mükemmel seviyede tutun. Yüzme esnasında oluşabilecek deri dökülmeleri, alerji ve solunum problemlerinden kurtulun. Ayrıca uygun miktarda sürekli dezenfeksiyon müşterilerinizi ve ailelerini virüs ve bakterilerden koruyacaktır.

Ürünleri incelemek için tıklayın

2021-06-15

Malmsten Olimpik Havuz Ekipmanları

Dünyanın 1 numaralı kulvar seperatörü üreticisi Malmsten

Dünyanın 1 numaralı kulvar seperatörü üreticisi Malmsten, uluslararası yüzme havuzu FINA’nın ve Avrupa yüzme federasyonu LEN’in resmi tedarikçisidir. Kulvar seperatörleri ve Su topu saha ekipmanları FINA ve LEN onaylıdır. 1976 beri yapılan tüm olimpiyatlarda ve çok sayıda uluslararası yarışmada Malmsten kulvar seperatörleri ve olimpik havuz ekipmanları kullanılmıştır. Satışını yaptığımız Malmsten ürünlerini web sitemizde inceleyebilirsiniz.  

Ürünleri incelemek için tıklayın

2021-06-17

DİVİTSU & SUTEST & AS-SU

SUTEST & AS-SU Yeni Distribütorlük

Değerli iş ortağımız; Firmamız 2021 yılı itibariyle Sutest markasıyla üretim yapan AS-SU Su Teknolojileri firmasının Marmara Anadolu bölge distribütörü olmuştur.  Sutest markasıyla sıvılı ve haplı havuz suyu test kitleri, endüstriyel alanda Toplam sertlik, pH, Klor, Demir, Akalinite, Fosfat ve daha bir çok parametreyi ölçen su analiz  test kitleri Assu Su teknolojileri firması tarafından Ankara’da üretilmektedir.

Ürünleri incelemek için tıklayın

2021-06-15

AQUATHİN ‘’Dünyanın en ince havuz lambası’’

Sadece 3 mm. kalınlığa sahip havuz lambası

Marmara Distribütörlüğünü yaptığımız İzmir AQUATİV firması tarafından üretilen sadece 3mm kalınlığa sahip Aquathin havuz lambası 21 cm ve 23 cm kovana uyumludur.  Ürünü web sitemizde ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Ürünü incelemek için tıklayın

2021-06-15

DIVITECH PVC YAPIŞTIRICI

Şeffaf renkli PVC yapştırıcı

İtalyada üretilen Divitech markalı şeffaf renkli  PVC yapıştırıcılar stoklarımızda. Sert Pvc’den imal boru ve tesisat malzemelerinin yapıştırılmasında güvenle kullanılmaktadır. 1kg lık ambalajlarda fırça bulunmaktadır.

 Ürünü incelemek için tıklayın