Hakkımızda
Divitsu başta kimyasal dozajlama ve analitik ölçüm teknolojileri olmak üzere, su ve çevre teknolojileri ile ilgili alanlarda uzmanlaşmış dünya markası firmaların temsilciliklerini yaparak, dozaj pompaları, analitik ölçüm ve kontrol cihazları, dezenfeksiyon sistemleri ve su arıtma teknolojileri konularında ilgili sektörlere ürün ve ekipman tedariki konusunda profesyonel çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Firmamız; Müşteri talepleri doğrultusunda, müşteriye en doğru, en kaliteli ekipmanı, en iyi fiyatı ve en mükemmel hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.% 100 müşteri memnuniyeti parolasıyla çıktığımız bu yolda, temsilciliğini yaptığımız ürünlerin satışı ve satış sonrasında sunduğumuz teknik destek hizmetleri, devreye alma, ürün eğitimi ve süpervizörlük hizmetleri, deneyimli uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. divitsu için bilgi güçtür. Personelimiz ve müşterilerimizle yenilikler hakkında sürekli bilgi alış verişinde bulunmaktayız. Böylelikle birbirimizi daha da güçlendirerek en iyi sonuçları almaktayız. Çeşitli sektörlerde hitap ettiğimiz müşterilerimizin operasyonel verimlilik ve karlılığını arttırmak için, müşterilerimize mevcut en iyi teknolojileri tedarik etmeyi hedeflemekteyiz.
Vizyonumuz
Kimyasal dozaj pompaları ve analitik ölçüm teknolojileri ile ilgili sektörlerde ekipman tedariki konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarından olmak.
Misyonumuz
Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı garanti ederek, %100 müşteri memuniyeti sağlamak. Profesyonel ekibimizle müşterilerimize en yeni teknolojileri ve çözümleri sunarak, müşterilerin operasyonel verimlilik ve karlılığını arttırmayı amaçlamaktayız.
İlkelerimiz

Müşterilerimize ve personelimize dürüst ve adil davranmak

Müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

Daima en iyiyi sunmak.

Verimliliği ve sürdürülebilirliği sağlamak için yeni teknolojiler aramak.

Mükemmellik için tutkuyla çalışmak..

Faaliyet Alanlarımız
Ürünlerimiz;

Yüzme ve Süs havuzları,

Endüstriyel Prosesler,

İçme suyu Arıtma,

Atık su Arıtma,

Soğutma Kuleleri,

Buhar Kazanları,

Gıda ve İçecek işletmeleri,

Endüstriyel Çamaşırhane ve Bulaşıkhaneler,

Zirai ilaçlama ve sıvı gübre karıştırılmasında ve daha bir çok sektörde kullanılmaktadır.